aDSFGD

Avcılar Eşya Depolama

Eşya depolama denilince akla ilk gelen şey eşyalarının nasıl paketlenip nasıl bir depoda muhafaza etmektedir. Peki depoları toz, kir, nem, sel, yangın, çalınma gibi bu tür şeylerle karşılaşırsak  ne yapacağız diye düşünmeyin demtaş depolama firmamız tüm eşyalarınızı garantili ve sigortalı bir şekilde korumaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda sizin eşyanızın değerinden fazlası sigortalayıp sigorta firması sizin bu giderinizi karşılamak zorundadir. Ama herhangi bir aksilik mehdana gelmemektedir. Çünkü depolarımız her zaman hem özel güvenlik hemde kamera sistemiyle 7/24 saat korunmaktadır.Eşya depolama da amacımız müşterilerimizin fazla olan eşyalarını kaliteli ve profesyonel bir depolama firmasına koymaktır. Evin için de fazla olan eşyalar hem temizlik konusunda hemde evin daha dar olması sizi sıkabilir. Onun için fazla oaln eşyalarınızı demtaş depolama firmasına güvenle koyabilirsiniz.
Depolanması gereken eşyalarınızı nasıl paketliyoruz;
Tüm eşyalarınızı firmamız ve personellerimiz tarafından kırmızı ve beyaz havalı naylon,kraft kağıt kullanarak paketlenir.
Avcılar Eşya depolama olarak avantajımız çok fazladır. Bunlardan en önemlisi olan hem zaman hemde fiyattır. Nedeni ise şuan piyasalara göre ev kirası başını alıp gitmektedir. Ama depolama kirası o kadar yüksek mevlana değildir. Eğer depolama ya ihtiyacınız var ise hem uygun fiyatlarla hemde siizn evinizden daha güvenceli olan depolarımızı tercih edebilirsiniz. Depolama konusunda bize her zaman güvenebilirsiniz çünkü biz siizn eşyanızı bizim eşyamızdan daha üstün bulup  tüm sorumluluklarını biz alıyoz Herhangi bir sorumluluğu size bırakmıyoruz.depolama

  • Ankara Eşya Depolama
  • İzmir Eşya Depolama
  • Bursa Eşya Depolama
evden eve nakliyat | Depolama Firmaları | istanbul evden eve nakliyat

Tasarım: Mikail Ukan