aDSFGD

Şişli Eşya Depolama

İstanbul'un en metropol kenti olan şişli'de depolama alan hizmetimiz açılmıştır. İstanbul'un her yerinde olduğu gibi şişli'de de depolama hizmetine başlamış bulunmaktayız. Depo alanlarımız 5,000 metre kare alanla eşya depoluyoruz, Siz nerde olursanız olun demtaş depolama her zaman sizin yanınızdadır, Fazla olan eşyalarınıza sözüm üreten firmamız, Her zaman yanı başınızda olup sizin fazla olan eşyanıza çözüm üretmektedir.

Demtaş depolama, olarak hem nakliye hemde depolarımız garantili ve sigortalıdır. Depoa fiyatımız 30+kdv ile başlanmaktadır. Bu güne kadar sizlere vermiş olduğumuz hizmet hem nakliyat olsun hemde depo olsun her zaman güvenli ve titiz personellerimizle tüm eşyalarınızı paketleyip aldığımız gibi diğer tarafa götürülüp size teslim etmekteyiz. 

Şişli Halkına özel oda tipi depolarımız ister aylık ister yıllık şeklinde depo hizmeti alabilirsiniz, Depo alanlarımız herşeye karşı anadolu sigortasıyla sigortalıdır. Demtaş sizi fazla olan eşyalarınızdan kurtarıyor hemde daha uygun fiyatlarla. Hemen fiyat teklifi ve depo hakkında bilgi alabilmek için 0212 323 16 36 nuamarmızla bize ulaşın.depolama

  • Ankara Eşya Depolama
  • İzmir Eşya Depolama
  • Bursa Eşya Depolama
evden eve nakliyat | Depolama Firmaları | istanbul evden eve nakliyat

Tasarım: Mikail Ukan