aDSFGD

Kargo Depolama

kargo depolama

Şehirler arası yada ülkeler arası ürün gönderimi ve alımı yapıyorsanız, ürünlerinizin saklanması sizin için büyük sıkıntı oluşturabilir. Bu kargo işlemlerinizi ayda sadece birkaç kez yapıyorsanız, saklama işlemleri için bir ambar kiralamanız şirketinizin zararına olacak bir işlem olur. Ayda 4-5 gün kullanacağınız bir dükkan yada mağaza için 1 aylık kira ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kira giderinin yanı sıra burası için çalıştıracağınız personel gideri de şirketinizin giderlerini artırır. Bu yüzden Demtaş Depolama sürekli kargo işi olan şirketler için yepyeni bir güvenli hizmet sunuyor: Kargo Depolama…

Demtaş Depolama kargolarınızı en son güvenlik sistemleriyle donatılmış ambar ve mağazalarında sizin adına saklar ve korur. Bunun yanı sıra kargolarınıza ihtiyacınız olduğu anlarda bir telefonla işyerinize, fabrikanıza hatta evinize getirir. Kargolarınızın saklanması ve size nakledilmesinin yanı sıra, taşına işleminin de uzman kadro tarafından yapılması ticari ürünlerinize en ufak zarar gelmemesi demektir. Kargo depolama ve taşınma esnasında dikkatsizlik ve tecrübesizlikten kaynaklanan problemleri Demtaş ile çalıştığınız sürece yaşamazsınız.

Nakliye Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz, kargo depolama alanında da kendini ispatlamış ve birlikte çalıştığı bir çok kurumsal firmanın beğenisini ve güvenini kazanmıştır. Dilerseniz kargo depolama konusunda Demtaş ile çalışmak size neler kazandıracak maddeler halinde inceleyelim.

-Ticari mallarınızın güvenli ambarlarda saklanır ve gözünüz asla arkanızda kalmaz.
-Ürünlerinizin  bozulmaması, deforme olmaması için bütün paket güvenliği işlemleri yapılır.
-Ürünlerinizi istediğiniz zaman ambarlardan alabilirsiniz ve ya bir telefonla biz kapınıza kadar getiririz.
-Ürünleriniz hakkında istediğiniz zaman bilgi alabilir, ihtiyaç anında size stok bildirimi yapılabilir.

Bunların yanı sıra daha bir çok hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin…

  • Ankara Eşya Depolama
  • İzmir Eşya Depolama
  • Bursa Eşya Depolama
evden eve nakliyat | Depolama Firmaları | istanbul evden eve nakliyat

Tasarım: Mikail Ukan